drogowskaz matura

19.02.2021 r.  

2

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
z 17 lutego 2021 r.

dotycząca testu diagnostycznego w zakresie
poziomu przygotowania uczniów

do egzaminu maturalnego (tzw. próbnego
egzaminu  maturalnego)

Uprzejmie informuję, że Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów na wszystkich poziomach. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić test diagnostyczny od 3 do 16 marca br., zgodnie z poniższym harmonogramem.

  Znalezione obrazy dla zapytania strzałka niebieska  ://liblink.pl/WleLLfkKo7  - informacja oraz harmonogram testu diagnostycznego


- Od 3 marca 2021 r. uczniowie klas maturalnych mogą uczestniczyć w teście diagnostycznym w zakresie egzaminu maturalnego 2021 r. Każdy uczeń może wziąć udział w próbnym egzaminie maturalnym. Chętnych proszę o informacje do wychowawcy. W załączeniu (w dzienniku; wiadomości) przesyłam harmonogram egzaminów wraz ze szczegółowymi informacjami oraz stronami do materiałów związanych z egzaminami. – taka wiadomość została wysłana w dniu 18.02.2021 r. do wszystkich maturzystów z naszej placówki w dzienniku szkolnym  LIBRUS przez Wicedyrektora ZS Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie pana Piotra Suligę.

 

 

 

Źródło: info pan Marek Ledwoch i pan Piotr Suliga
Redakcja: Lidia Jurek i Joanna Ziental