to_wlasnie_wolnosc

 

 

 

 

Gry dotyczą tematyki wojny polsko-bolszewickiej
1920 roku

20.11.2020 r.

Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz zaprasza do udziału w wirtualnych grach „To właśnie Wolność” przeznaczonych dla mieszkańców 13 powiatów województwa świętokrzyskiego.

Gry dotyczą tematyki wojny polsko-bolszewickiej. To świetna okazja, aby przypomnieć o naszym wielkim zwycięstwie, które odmieniło losy Europy.

Gry fabularne „To właśnie Wolność” to nie tylko lekcja historii, ale i wspaniała rozrywka. Uczestnicy będą mogli rozwiązać niepowtarzalne zadania, bazujące na różnych mechanizmach. Coś dla siebie znajdą zarówno pasjonaci historii, jak i osoby lubiące zagadki logiczne. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Strona rejestracyjna, regulamin i szczegółowe informacje:  towslasniewolnosc.pl


To Właśnie Wolność

,,Szanowni Państwo! Mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Wirtualnych Grach Fabularnych. W warunkach panującej epidemii Gry stanowią z pewnością niebywałą okazję, aby kultywować nasze oddanie dla regionu, pielęgnować pamięć o naszych przodkach ale również… Powiększyć, w ten nietypowy sposób, naszą wiedzę historyczną na temat ważnych dla Polski wydarzeń. W tym roku pragniemy upamiętnić przede wszystkim wydarzenia związane z wojną polsko – bolszewicką. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z Regulaminem dostępnym w dziale do pobrania oraz do rejestracji w naszych Grach! Cenne nagrody czekają!"

                                                                                       Zbigniew Koniusz
                                                                                       Wojewoda Świętokrzyski

 

 

 

Źródło: info iKO w Kielcach
Redakcja: Lidia Jurek i Joanna Ziental