Konkurs „Woda na młyn polskiego rolnictwa”. Wypełnijcie zgłoszenie i wraz  ze zdjęciem prześlijcie do nas! – Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa  Wsi

 Wypełnijcie zgłoszenie i wraz ze zdjęciem
 prześlijcie do Organizatora…

18.11.2020 r.

Uprzejmie informujemy, że nabór wniosków do Konkursu „Woda na młyn polskiego rolnictwa – tradycja i perspektywy gospodarki wodnej na polskiej wsi” ogłoszonego przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi został wydłużony - do dnia 31 grudnia 2020 r.

Te dwa dodatkowe miesiące pozwolą zainteresowanym udziałem na zgromadzenie pełnej dokumentacji i przygotowanie wspaniałych projektów

Stary młyn wodny szkic Fototapeta • Fototapety młyn wodny, szkicowy,  akwaforta | myloview.pl     Konkurs jest podzielony na dwa obszary tematyczne:
- dziedzictwo kultury materialnej – młyny wodne;
- dziedzictwo przyrodnicze – naturalna i sztuczna retencja.

Przyślijcie Państwo do nas zdjęcia, rysunki, ryciny starych młynów lub zbiorników służących naturalnej i sztucznej retencji, wraz ze wskazaniem ich lokalizacji oraz krótkim opisem ich roli historycznej. Mile widziane będą również wszelkiego rodzaju projekty, wizualizacje, pomysły na ich rewitalizację lub/i przywrócenie do stanu pierwotnego.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest: złożenie wniosku konkursowego, który powinien zawierać poprawnie wypełniony formularz zgłoszenia konkursowego, dokumentację projektu, zgodę na udostępnienie dokumentacji przedsięwzięcia i umożliwienie wizytacji w terenie w celu weryfikacji wniosku konkursowego, a w przypadku zgłoszenia nadesłanego przez niepełnoletnich uczniów szkół ponadpodstawowych również zgodę na uczestnictwo w konkursie potwierdzoną przez rodzica/opiekuna (udział indywidualny) i nauczyciela (zgłoszenia zespołowe). Dokumenty można składać w formie elektronicznej (skany) lub tradycyjnej.

Na autorów najlepszych projektów czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.
Zgłoszenia zgodnie z Regulaminem  (w załączniku)  można składać do dnia: 31.12.2020  r. na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub w sekretariacie Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, ul. Krakowskie Przedmieście 66, 00-322 Warszawa, tel.: +48 511 056 861.

Więcej informacji na stronie: www.nikidw.edu.pl

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi
Krakowskie Przedmieście 66
00-322 Warszawa
www.nikidw.edu.pl

pdf

Regulamin 

 

wordico

Formularz

Żródło: info i plakat  NIKiDW, ZS Nr 2
Redakcja:
Lidia Jurek i Joanna Ziental