W czwartek, 18 marca, w naszej szkole odbył się etap szkolny II Ogółnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, w konkursie uczestniczyło 13 uczniów z TR. Organizatorami konkursu są: SGGW w Warszawie, redakcja miesięcznika ogólnoplskiego AGROmechanika przy współudziale KRUS i pod honorowym patronatem MRiRW. Zwycięzcą szkolnego etapu został Mariusz Nowak z klasy IVb TR.

Zwycięzcą szkolnego etapu został Mariusz Nowak z IVb TR, który wyprzedził swoich kolegów z klasyIVa TR: Karola Bugajniaka i Michała Auguścika.

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży szkół rolniczych znajomości zagrożeń i zasad BHP oraz promowanie najlepszych uczniów. Konkurs składa się z dwóch etapów: szkolnego ( uczeń z najwyższą liczbą punktów przechodzi do drugiego etapu) i centralnego, który jest planowany na 14 maja.

Trzech najlepszych uczestników konkursu, etapu centralnego, zostanie zwolnionych z postępowania rekrutacyjnego na wybranych kierunkach studiów Wydziału IP w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.