W dniu 6 marca 2009 roku uczennice naszej Szkoły brały udział w Konkursie piosenki anglojęzycznej - the joy of singing.

W w/w konkursie udział wzięły:

1. Magdalena Borkowska - klasa III a LO
  2. Małgorzata Dobrowolska - klasa I d LO
  3. Marta Frączek - klasa II b LO
  4. Justyna Witczyk - klasa I b LO

GRATULUJEMY ODWAGI I TRZYMAMY KCIUKI W PRZYSZŁYM ROKU!!!

Pani Dorota Zasada - nauczyciel języka angielskiego i pan Krzysztof Bałaziński  - przewodniczacy Rady Rodziców naszej szkoły zasiedli w Jury razem z:

Marzeną Ślusarską - świetną wokalistka jazzowa, która od sukcesu na Międzynarodowym Festiwalu Wokalistów Jazzowych w Zamościu koncertuje w kraju i poza jego granicami, współpracując ze znaczącymi postaciami polskiego jazzu, m.in. zespołami Kazimierza Jonkisza, Włodzimierza Pawlika, Janusza Muniaka, grupą „Walk Away”, a przede wszystkim z Bogdanem Hołownią. W dorobku fonograficznym ma trzy płyty - w tym wysoko oceniony przez krytykę krążek: „Floating On Silence” – nagrany w duecie z Bogdanem Hołownią.

Leszkiem Ślusarskim – kierownik Redakcji Muzycznej Polskiego Radia KIELCE S.A

Aleksandrą Tabiszewską - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu.
Na stałe wspołpracuje z Moniką Brodką, Natalią Lesz i Krzyskiem Kasa Kasowskim. Dodatkowo śpiewa z Kasią Klich, zespołem Leszcze, Kayah, Mariką, Dodą.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/piosenka2