alt

W spotkaniu wyróżniających się absolwentów z Panem Starostą Jerzym Suligą uczestniczyło m.in. pięcioro tegorocznych maturzystów

ZSP Nr 2...

alt

,,29 czerwca 2017 r. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie Starosta Włoszczowski – Jerzy Suliga spotkał się z grupą wyróżniających się absolwentów: I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3.

Starosta Włoszczowski pogratulował znakomitych wyników w nauce, podkreślając, że są one efektem zarówno uzdolnień, jak i wytrwałej, solidnej pracy, a także życzył absolwentom wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń, radości oraz powodzenia w każdej dziedzinie życia.

Gratulacje złożyli absolwentom także kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Obywatelskich – Robert Ślęzak oraz dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych − Bożena Kaczor, Piotr Suliga i Piotr Dziuba.

Podczas spotkania młodzież podzieliła się swoimi planami na przyszłość, wymieniając wśród kierunków studiów m.in. medycynę, stomatologię, prawo, informatykę, fizjoterapię, rachunkowość i finanse (...)".

Podobny obraz

W gronie absolwentów w roku szkolnym 2016/2017 wyróżnieni zostali m. in. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie, czyli :

Dawid Grabiec I Technikum Ekonomiczne

Aleksandra Skwarek – I Technikum Geodezyjne/Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Katarzyna Michałek – II Liceum Ogólnokształcące, klasa sportowo-militarna/odnowa biologiczna

Weronika Juśkiewicz – II Liceum Ogólnokształcące, klasa matematyczna/turystyczno-językowa

Aleksandra Synowiec II Liceum Ogólnokształcące, klasa biomedyczna

Serdecznie gratulujemy!