Magdalena Pośpiech - uczennica trzeciej klasy Technikum Rolniczego z ZSP Nr 2 w bieżącym roku szkolnym odniosła wielki sukces.

Zdobyła ona dwa wyróżnienia. Pierwsze w Ogólnopolskim Konkursie imienia Feliksa Raka w Krasocinie, a drugie w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Słowo o powstaniu styczniowym”. Oczywiście, Magda nie poprzestaje na osiągniętych już sukcesach i obecnie przygotowuje się do kolejnego konkursu literackiego.
Z sukcesu swojej uczennicy zadowolona jest polonistka - Joanna Krawczyk-Bartos, która podkreśla, iż Magda przygotowania do pierwszego konkursu rozpoczęła już pod koniec ubiegłego roku szkolnego. Należy również dodać, iż młoda humanistka, ucząc się w technikum, oprócz przedmiotów ogólnokształcących, ma dużo nauki z przedmiotów zawodowych. Tym bardziej doceniamy sukces uczennicy ZSP Nr 2 . Wysiłek i solidna praca się opłaca!