Nowy-1Informujemy, że zgodnie z regulaminem IV edycji Powiatowego Konkursu „Ekokontrolki – elektrośmieci nie mają szans” z dniem 18.03.2016 r. dobiegł końca II etap konkursu…

Nowy-22

Do dalszego, drugiego etapu konkursu organizowanego po raz czwarty przez ZSP nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie zgłosiły się 3 drużyny – szkoły podstawowe: Konieczno, Cieśle i Żelisławice.

Komisja konkursowa w składzie:

1. Stanisław Mulewicz - przewodniczący

2. Anna Malicka- członek

3. Patrycja Dudek – członek

bardzo wnikliwie i rzetelnie oceniała prace, biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania i zgodność z tematyką.

Każdy członek komisji, niezależnie, przyznawał punkty w skali od 0 do 10 - i w ten sposób uzyskaliśmy wyniki II etapu ww. konkursu.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w I i II etapie konkursu.

„Dbaj o środowisko - Ziemia to nie wysypisko”!

Nowy-33

OTO WYNIKI II ETAPU KONKURSU – edycja 2015/2016 r.

Lp.

Placówka Oświatowa

Suma punktów

I etapu

Suma punktów

II etapu

Ogółem punktów

1.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza

Konieczno 80

29-100 Włoszczowa

2.

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Cieśle

3.

Szkoła Podstawowa w Żelisławicach

Żelisławice 13

Organizatorzy serdecznie dziękują i gratulują wszystkim drużynom.

Czekamy na zbiórkę elektrośmieci!

Źródło: materiał pani Anna Malicka

Opracowanie: Lidia Jurek i Monika Kaczmarska